Vítejte! O nás Prodejny Sběrná místa Kontakty
Čeština
Navigace:  E+B Textil, s.r.o.    Sběrná místa

Kontejnerový sběr

Od roku 1999 spolupracujeme s Magistrátem města Brna na separaci oděvů a textilního materiálu (kat. č. 20 01 10, 20 01 11) formou kontejnerových sběrů. Jedná se o specifické kontejnery umístěné na vybraných místech v městských částech města Brna. Tyto kontejnery jsou svojí konstrukcí přímo navržené k tomuto účelu a díky mnohaletým zkušenostem z celé Evropy disponují řadou zabezpečení proti poškození a neoprávněnému vniknutí.

Kontejnery jsou provozovány celoročně a jsou umístěny na veřejně dostupných místech. Jejich obsah je monitorován a pravidelně vybírán našimi pracovníky tak, aby nedocházelo k přeplnění. V případě nutnosti je na kontejneru uvedeno číslo bezplatné telefonní linky, kam se lze kdykoliv obrátit - 800 100 373.

Chcete-li přispět ke zlepšení životního prostředí, odkládejte do speciálních kontejnerů použitý a nepotřebný textil zabalený do igelitových tašek či pytlů.

  • do kontejneru patří veškeré oděvy, boty, tašky, kabelky, bytový textil (záclony, závěsy, povlečení, potahy, ubrusy, deky)
  • do kontejneru nepatří koberce, matrace, molitan, znečištěný textil

Popis kontejneru

Sběrná místa